Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Nawigacja
Strona główna
Dyrekcja
Pracownicy szkoły
Klasy
Patron
Historia szkoły
Misja Szkoły
Hymn szkoły
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Nasi absolwenci
Galeria zdjęć
Kontakt
Pliki do pobrania
Dokumenty szkolne
Poprzednia wersja strony
Linki
Szukaj
Humor
Mapa
Kalendarz wydarzeń

Z życia szkoły
Sport szkolny
Imprezy klasowe
Wycieczki
Konkursy
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty w naszej szkole
Edukacja zdrowotna
Świetlica
Stołówka
Dokumenty do pobrania
Adres szkoły
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski

ul. Kupientyńska 15

08-300 Sokołów Podlaski

tel. (025) 781-30-76

e-mail: sp4sokolow@wp.pl

Losowa Fotka
Humor: Polityczne
Do sklepu papierniczego przychodzi brudny, nie­chlujnie ubrany klient:
- Czy są portrety Lenina? - pyta sprzedawcę.
- Są.
- A portrety Stalina?
- Także są.
- To poproszę po 10 sztuk.
Po paru dniach ten sam klient wraca do sklepu pa­pierniczego. Wygląda już nieco schludniej.
- Proszę 20 portretów Lenina i 20 portretów Sta­lina.
Minęło znowu kilka dni i sytuacja się powtarza. Tyle że tym razem klient ubrany jest w elegancki garnitur i prosi 50 portretów i Lenina, i Stalina. Kie­dy następnym razem ten sam człowiek podjechał pod sklep własnym samochodem i poprosił o 100 portre­tów jednego i drugiego wodza Związku Radzieckie­go, sprzedawca nie wytrzymał i pyta:
- Panie, o co chodzi z tymi portretami? I jak pan dorobił się samochodu? Jeszcze niedawno nie miał pan w czym chodzić;
- Otworzyłem strzelnicę za miastem
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

;)
Sokołowskie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum i Liceum Salezjańskie
Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół Specjalnych
Szkoła Języka Angielskiego
Szkoła Języków Obcych
Ważne linki
Zespół Teatralny Kacperek
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła z klasą!
6 latki!
Europejski Fundusz Społeczny!
Sprawdź pocztę
sprawdź pocztę
Powitanie
Witaj na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

w Sokołowie Podlaskim.

II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie".
news: CAM00442.jpgJuż w wakacje, bo 28 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego pod nazwą „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie” w ramach projektu „Wiedza szansą na rozwój lokalny i bezpieczne życie” realizowanego przez Stowarzyszenie „Zielony Zakątek nad rzeką Cetynią”. Wiktor Pencak z klasy II b z naszej szkoły zdobył II miejsce, a w nagrodę otrzymał grę Jengaa BOOM. Gratulujemy!!!
admin dnia lipiec 23 2015 14:56:37 · 0 komentarzy · 1794 czytań · Drukuj
VI edycja powiatowego konkursu plastyczno- ekologicznego "Modnie, kolorowo, z pomysłem - Eko ubranie"

news: eko_ubranie_20.JPGNasza szkoła była organizatorem VI edycji powiatowego konkursu plastyczno- ekologicznego „Modnie, kolorowo, z pomysłem – Eko ubranie”. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do twórczego myślenia, kreatywności, szukania niekonwencjonalnych rozwiązań w wykorzystaniu odpadów. Komisja w składzie pani Grażyna Kaczmarczyk, pani Aneta Marciszewska, pani Paulina Zgierun, pani Marta Leśniczuk i pan Andrzej Radziszewski wyłoniła 24 laureatów konkursu. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Patronat nad konkursem objęło Miasto Sokołów Podlaski i Nadleśnictwo Sokołów w Sokołowie Podlaskim.

admin dnia lipiec 23 2015 14:53:46 · 0 komentarzy · 1785 czytań · Drukuj
Zakończenie roku szk. 2015/2016

news: koniec_roku_2014-15_33.JPGW piątek 26 czerwca 2015r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4, ich rodzice i nauczyciele pożegnali rok szkolny 2014/2015. W trakcie uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klas pierwszych i szóstych pani dyrektor Grażyna Skonieczna podsumowała pracę w bieżącym roku szkolnym, przedstawiła wyniki nauczania oraz sprawdzianu klas szóstych. Pożegnano szóstoklasistów, wręczano uczniom wyróżnienia i nagrody.

Uroczystą chwilą tego dnia było wręczenie statuetki ZŁOTEJ CZWÓRKI. W tym roku szkolnym to zaszczytne wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VIa Paulina Zając, która zdobyła bardzo dobre i celujące wyniki w nauce i ukończyła szkołę podstawową ze średnią 5,58, czego serdecznie jej gratulujemy, życząc dalszych takich wyników w gimnazjum.

admin dnia czerwiec 30 2015 18:42:34 · 0 komentarzy · 1461 czytań · Drukuj
Podręczniki na rok szkolny 2015/2016
UWAGA!!
Lista podręczników na rok szkolny 2015/2016 znajduje się TUTAJ!!

Przypominamy, że podręczniki i ćwiczenia do klas I, II i IV uczniowie otrzymają w szkole!!!
admin dnia czerwiec 24 2015 13:26:05 · 0 komentarzy · 1543 czytań · Drukuj
Zielona Szkoła klas 1a i 1b w Mamuciej Dolinie
news: zielona_szkola_1a_1b_19.JPGKlasy 1a i 1b z wych. p. K. Bujalską , p. H. Grochowską i p. M. Fajkowską wyruszyły 14 czerwca 2015r do Mamuciej Doliny w Szostakach k/Łomży. Spędzili tam wspaniałe i ciekawe chwile. Poznały okolice Biebrzańskiego Parku, słuchały opowieści o czasach prehistorycznych i zajęciach ludzi w tym czasie. Zobaczyły jak dawniej rozpalano ogień za pomocą drewna. Bawiły się w archeologów i odkopywały szczątki kości w stanowiskach archeologicznych. Szukały ukrytego skarbu mamuta. Same robiły mąkę rozgniatając kamieniem ziarna zboża .Potem z tego lepiły i piekły podpłomyki. Bardzo ciekawa była wyprawa na bagna i oglądanie tamy bobrów. Czas spędzony w Mamuciej Dolinie długo zostanie w pamięci małych odkrywców
admin dnia czerwiec 23 2015 02:00:00 · 0 komentarzy · 1194 czytań · Drukuj
Wycieczka klasy 6 a do "Farmy Iluzji"

W dniu 16 czerwca 2015 r. uczniowie z klasy VI a wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji” – „gdzie nic nie jest takie, jakie się z pozoru wydaje …”. Opiekę nad grupą sprawowały panie: Dorota Wróblewska, Marianna Steć i Dorota Czarnocka.

Na miejscu zaczęła się prawdziwa przygoda z magią. Dzieci zwiedziły: Muzeum Iluzji, w którym niektóre miały problem z przejściem przez salę pełną luster, Latającą Chatę Tajemnic - unoszoną przez balony, Zakręcony Domek, by  poczuć iluzję ruchu pozornego i z trudem odpowiedzieć: czy to my się kręcimy, czy tylko domek wokół nas? Później odkrywały tajemnice lewitującego kranu, jak również zmierzyły się z wiklinowym labiryntem pełnym nieoczekiwanych zakamarków i ślepych tuneli. Weszły nawet do Grobowca Faraona.

Po obiedzie był „czas wolny”, w trakcie którego każdy mógł pójść na dowolnie wybraną przez siebie atrakcję, a potem pomyśleć o relaksie i wypoczynku na boiskach i placach zabaw, ale także plaży i zielonej trawce.

Wycieczka do „Farmy Iluzji” z pewnością dostarczyła wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!

admin dnia czerwiec 23 2015 01:00:00 · 0 komentarzy · 1505 czytań · Drukuj
Zielona Szkoła klas IV a i IV c
W zajęciach zielonej szkoły na Mazurach wzięło udział 42 uczniów kl. 4 a i 4 c. Mieszkaliśmy w hotelu MANOR w Olsztynie, usytuowanym nad malowniczym jeziorem Żbik. Hotel posiada bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe, z którego często korzystaliśmy.
Podczas pobytu odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc min. Galindię , Zamek w Malborku i Nidzicy oraz Zamek Kapituły Warmińskiej. Dla niektórych, tych zamków było za dużo. Ale zwiedzaliśmy nie tylko zamki, ogromne wrażenie zrobił na nas Rezerwat przyrody Źródła Rzeki Łyny, ze wspaniałymi wąwozami. W Olsztynie  odwiedziliśmy Planetarium, gdzie obejrzeliśmy seans o porach roku i towarzyszącym im zmianom nieba. Atrakcją na, którą wszyscy czekali była Mazurolandia. Zabawa była świetna, ale również można było się wiele nauczyć. Przez wszystkie dni cieszyliśmy się dobrą pogodą, a uczestnicy wesołe miny i ogrom energii. Szkoda, że na następną zieloną szkołę trzeba czekać cały rok.
admin dnia czerwiec 23 2015 00:00:00 · 0 komentarzy · 1591 czytań · Drukuj
SOKOŁOWSKA OLIMPIADA DZIECI - WIELKI SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW
articles: OLIMP10.jpg22 czerwca odbyły się ostatnie zawody  dla  klas IV - lekkoatletyka. Uczniowie naszej szkoły  zwyciężyli  zarówno w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców jak i w ogólnej punktacji całego cyklu zawodów Sokołowskiej Olimpiady Dzieci. Złote medale wywalczyli: Ola Prokopińska w biegu na 60 m, Kuba Praski  w biegu na 60m i 600m, Zuzia Baczewska w  skoku w dal i rzucie piłką palantową, Ewa Błońska w biegu na 400m, srebrne: Natalia Kierył w skoku w dal, Eryk Siemikowski w rzucie piłką palantową, Kacper Wierzbicki w skoku w dal i biegu na 60m, brązowe: Oliwia Moczulska w skoku w dal, Ewelina Kwaśniak w rzucie piłką palantową, Natalia Kierył w biegu na 60m, Ola Prokopińska w biegu na 60m.
Gratulacje!!!
Wyniki w zakładce sport szkolny, zdjęcia w galerii.
KKT dnia czerwiec 23 2015 00:00:00 · 0 komentarzy · 1347 czytań · Drukuj
"Z przyrodą za pan brat"
news: zerowka_przyroda1.JPGW roku szkolnym 2014/15 dzieci z kl. "0" poznawały piękno przyrody naszego regionu. Wiedzę swoją poszerzały na zajęciach, spacerach i wycieczkach.
Zaproszony gość p. leśniczy W. Szmurło ciekawie opowiadał o swojej pracy, roślinności i życiu leśnych zwierząt. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały zaproszenie do leśniczówki, piękny album o lesie, oraz kolorowanki.
Jak dbać o środowisko dzieci poznały podczas "Święta ziemi". Zbierając i segregując śmieci rozumieją potrzebę dbania o czystość naszej planety.
Wiosną odwiedziliśmy leśniczówkę - Przeździatka, gdzie p. leśniczy pokazywał jak żyje las, jak należy o niego dbać i szanować jego mieszkańców.
Piękno naszego regionu dzieci poznawały podczas wycieczki do nadburzańskiej miejscowości Serpelice - Klepaczew. W leśnym otoczeniu szukały tropów zwierząt, a rejs statkiem pozwolił zaobserwować jak żyją mieszkańcy rzeki Bug. Wesołe gry i zabawy stały się atrakcją wycieczki, oraz pokazały jak miło i bezpiecznie można bawić się z przyrodą.
admin dnia czerwiec 22 2015 20:18:56 · 0 komentarzy · 1402 czytań · Drukuj
VII Sokołowskie Igrzyska Dzieci klas I - III Szkół Podstawowych - finał
articles: igrzyska201530.JPGDnia 16 czerwca 2015 r. na stadionie miejskim w Sokołowie Podlaskim odbył się Finał VII Sokołowskich Igrzysk Dzieci kl. I-III. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół miejskich i wiejskich. Reprezentacje szkół liczyły 18 uczniów - po 6 zawodników z klas I, II  i III. W każdej kategorii wiekowej zostały przeprowadzone 3 konkurencje lekkoatletyczne, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Był to: bieg na 50 m, skok w dal, rzut piłką lekarską 2kg. Z przygotowanymi konkurencjami nasi uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie. Zdobyli 17 medali: 10 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe. W klasyfikacji ogólnej po trzech etapach zawodów Szkoła Podstawowa nr 4 zajęła I miejsce. Reprezentacja naszej szkoły z rąk dyrektora OSiR w Sokołowie Podlaskim, pana Krzysztofa Iwańskiego, odebrała puchar za I miejsce w zawodach wśród szkół miejskich. Jest to już trzeci puchar z kolei zdobyty przez naszych uczniów w Sokołowskich Igrzyskach Dzieci.

M. Paprocka

KKT dnia czerwiec 21 2015 21:40:38 · 0 komentarzy · 1613 czytań · Drukuj
"Gra miejska"
2 czerwca na terenie naszego miasta odbyła się gra miejska dla uczniów szkół podstawowych "Wyłącz fejsa - dołącz do nas" o puchar Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski, zorganizowana przez harcerzy z VII OSH im. Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.
Głównym celem gry było zachęcenie dzieci do ograniczenia długiego używania komputera i promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Naszą szkołę reprezentował patrol o nazwie "Głośnojaśni", który z rąk Burmistrza Miasta otrzymał pamiątkowy puchar za zwycięstwo w grze.
Wszystkim uczniom oraz opiekunowi - p. Ani Odziemczyk gratulujemy pierwszego miejsca!
admin dnia czerwiec 20 2015 17:02:40 · 0 komentarzy · 1518 czytań · Drukuj
e-Dziennik
e-Dziennik
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Społeczności
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 152
Najnowszy użytkownik: kicia kotowska
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Kalendarium
Słoneczny panel
Dziś jest:

Imieniny:
Maria, Napoleon, Stella

Wschód słońca: 5:15
Zachód słońca: 19:56

Dzień trwa:
14 Godzin 40 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 4:06
Ankieta
Dlaczego, Twoim zdaniem, niektórzy uczniowie stosują przemoc wobec innych?

mają problemy uczuciowe

doświadczają przemocy w domu

chcą zdobyć i utrzymać ważną pozycję w klasie

odreagowują własne negatywne emocje

dążą do podporządkowania sobie innych kolegów

jest to skuteczny sposób załatwienia swoich interesów

jest to wyraz bezsilności i niemocy

nie mają pieniędzy

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09/02/2015 22:08
0_o

09/02/2015 22:06
Ingress was here.

09/02/2015 22:05
;D

09/02/2015 22:04
Witam Banana

24/01/2015 11:48
Smile Banana Figielek Shock

16/11/2014 17:18
Rotfl Banana Hejka

29/08/2014 11:59
Kiedy dodacie na stronie wychowawców 4 klasy ?

27/08/2014 17:42
<i>hejo</i>

23/05/2014 20:56
Hej Pfft [url][url][url][b]
Smile
[/url][/url][/url]
[/b]

22/05/2014 19:48
Banana Banana Banana

Copyright © 2014 by sp4

autor strony Jacek Maliszewski


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


7,134,995 Unikalnych wizyt
Transverse Theme designed by: Fuzed Themes - Ported to v7 by PHPFusion-Tips.dk

XHTML CSS